Продаж необробленої деревини у м. Рівне на аукціоні Прозорро.Продажі

З 1 лютого цього року sale.uub.com.ua Ви можете вільно та безпечно продавати лісові ресурси. Кабінет міністрів та уряд України уповноважили електронні майданчики для створення та аукціонів з продажу деревини. Брати участь можуть громадяни нашої держави, українські та іноземні компанії, державні та етнічні організації. Детальніша інформація про новий пілотний проект доступна на урядовому порталі.

Як Prozorro організовує заплановані аукціони продажів?

Оскільки в останні роки на цих аукціонах спостерігається багато шахрайства, корупції та спроб дискримінації, регулярні комерційні аукціони стають все більш популярними серед методів продажу лісу. Тому їх замінили фондові аукціони на електронній платформі «Prozorro.Продажі». Система гарантує безпеку кожному користувачеві під час роботи на веб-сайті, прозорість схем та надійність усіх операцій. Разом із професіоналами з кібербезпеки, ribberytatts волонтерами та широкою громадськістю ми пильно стежимо за правомірністю всіх дій користувачів. Вони легко знаходять шахраїв і обмежують свою діяльність на біржі.

З початку 2020 року лісові компанії та власники лісів змогли заробити щонайменше 37,3 мільйони гривень за рахунок продажу сировини. Щомісяця їх прибуток зростає все більше і більше, оскільки все більше покупців хочуть купувати деревину для своїх різних видів продажів. Тоді ж виставлялися дерев’яні кубики об’ємом 150 м, або початкова ціна становила понад 200 000. Зараз Українська енергетична біржа планує ввести в свою систему багато невеликих обсягів та цін, щоб майже всі українці могли зробити таку покупку.

Більше того, з моменту офіційного запуску державного Prosoro у 2016 році уряд та інші відомства заробили щонайменше 24,5 млрд грн на 270 000 прозорих аукціонах. Немає сумнівів, що на ProZorro існує великий попит. Продаж між продавцями та покупцями необроблених пиломатеріалів. Це тому, що біржа доступна для всіх її учасників:

  1. Безкоштовний доступ до всієї інформації на веб-сайті та обміну партнерами;
  2. Чесна конкуренція в пропозиціях;
  3. Своєчасне видалення з веб-сайту шахрайських схем та корупції;
  4. Інформувати про статус кожного учасника аукціону та про зміни в результаті;
  5. Постійно синхронізувати інформацію в оголошеннях на основі прикладу електронного обліку лісових ресурсів;
  6. Постійний моніторинг та захист будь-якої діяльності на сайті Prozorro.Sales.

Процедури, необхідні для участі в аукціоні деревної сировини на ProZorro.Sales

Для участі в торгівлі деревиною із сировини необхідно зареєструватися на офіційному веб-сайті біржі https://sale.uub.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-u-m-rivne-sale-uub-com-ua. Потім підписується угода з електронною платформою з продажу деревини. Згодом та сама частина створюється та публікується на Prosoro та 44 інших біржах. Згодом бажаючі взяти участь повинні подати заявку та дочекатися початку торгів. Під час аукціону конкуренти підвищують ціни та змагаються за лоти. Після оголошення про закінчення аукціону система повідомляє всіх учасників обраного переможця. Дізнатися більше про процедуру створення вашого аукціону та участі в аукціоні ви можете на каналі YouTube на біржі продажів Prozorro.