Реалізація активів боржників банку в системі ProZorro

З 21 жовтня 2019 року реалізація активів банкрутів стала прозорою і справедливою. Так, зараз дії новий Кодекс, який вводить нові правила в процес продажу майна банкрутів. З такою вимогою виступало суспільство, залишилося трохи почекати і процес реалізації активів в системі ProZorro.Sale буде запущений. Відкриті і чесні торги sale.ueex.com.ua/filter/bankrupts-property по реалізації активів банкрутів зроблять їх доступними не тільки для учасників процесу, але для державних спостерігачів і суспільних активістів visit.

Продаж активів боржників — переваги Прозорро.Продажі

Завдяки новому Кодексу в силу вступило чимало змін в процедурі реалізації активів компаній-боржників банків. Тепер всі продажі почалися на відкритому майданчику в системі Прозорро.Продажі і багато хто вже відзначили переваги такого нововведення.

Розробка і впровадження системи Прозоро.Продажі відбувалося в 2016 році. У створенні такої системи брали участь ресурсиProZorro спільно з Національним банком, Фондами гарантованого вкладу, представниками громадськості.

Впроваджена система допомагає компаніям і державам ефективно реалізовувати свої активи, нерухомість, майна приватизації (до 250 мільйонів гривень), продавати і здавати в оренду землю та інше.

Платформа ТБ «Українська енергетична біржа» працює на протязі 3 років в системі ProZorro.Sale. Вже було проведено 234 тисячі аукціонів. Учасників в торгах було понад 15 тисяч. Прибутковість від продажу в системі склала 21 млрд. грн. Вартість на деякі лоти збільшувалася в 10 раз. ТБ УЕБ є досвідченим представником системи Прозорро.Продажі на її рахунку безліч проведених прозорих аукціонів і продажу активів банкрутів.

Чесна конкуренція і покупка за допомогою Прозорро.Продажі

Процес банкрутства вже давно відбувається з порушеннями. Вже довго деякі компанії-боржники використовують сірі схеми, наприклад, за допомогою оголошення банкрутства ухиляються від сплати зобов’язань за кредитами. Така ситуація негативним чином позначається на діяльності банку, адже він втрачає чималу грошову суму, через штучне натягування процесу ліквідації. А в цей же час підприємство спокійно продовжує працювати і отримувати прибуток від своєї діяльності. Саме такі проблеми здатне вирішити впровадження системи прозорих торгів на сайті sale.ueex.com.ua.

У минуле відходять звичайні аукціони, а на зміну їм впроваджуються нові і прозорі. Бізнес і держава віддають перевагу електронним аукціонів з причини їх відкритості та прозорості, учасники можуть не переживати в чесності і сумлінності торгів. Звичайні торги проходили в закритій формі, і ціна на лоти була в кілька разів занижена. Цим користувалися власники компаній-банкрутів. Викуповуючи свої підприємства за безцінь. На інвесторів також такі дії виробляли негативний вплив. Так, бізнесмени, не порушуючи закон уникали взятих на себе зобов’язань перед банком, що не приводило до негативних наслідків для них.

Аукціони продажу активів банкрутів — сайт sale.ueex.com.ua

Запроваджена система і продаж активів банкрутів на відритих аукціонах допоможе банкам повернути свої кошти. В системі діє вільна конкуренція. А значить підприємства не будуть викуповуватися за безцінь, і їх ціна буде ідентична ринковій.

Ми ТБ «Українська енергетична біржа» своїм клієнтам можемо запропонувати послуги з викупу активів банкрутів. Наші експерти можуть проконсультувати вас про роботу біржі, допомогти зареєструватися і зробити ставки на вподобані лоти.